29. 5. 2016 – hřebenový přechod ze Skřítku na ovčárnu

Vážení rodiče, milí žáci, v měsíci květnu pořádáme s našim školním turistickým kroužkem hřebenový přechod ze Skřítku na Ovčárnu  a následně do Karlovy Studánky. Při přepravě na Skřítek a odpoledne z Karlovy Studánky využijeme objednaného autobusu a chtěli bychom touto cestou oslovit všechny žáky a rodiče, kteří by měli zájem se tohoto výšlapu zúčastnit. Termín výletu je v neděli 29. května. Odjezd od školy bude v 9 hodin, předpokládaný návrat je asi v 18 hodin. Začátek cesty bude na Skřítku, dále budeme pokračovat přes Ztracené kameny, Jelení studánku a Vysokou holi na Ovčárnu (občerstvení) a po modré značce do Karlovy Studánky. Trasa je dlouhá přibližně 17 km. Cena za dopravu se bude odvíjet od počtu výletníků, ale nepřesáhne částku 220 Kč/osoba (upřesním během týdne). V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: machel.zsneplachovice@seznam.cz, můžu také zaslat podrobnější  informace prostřednictvím žáků.

Mgr. Jakub Machel