Advent na zámku a školní družina

Školní družina, tak jako každý rok, vystavovala své výrobky na zámku. Letos jsme to však zkusili trochu jinak. Napadlo nás, že bychom se i my mohli zapojit do akce „Kup si svou cihlu“ a ukázat, že i děti dokážou pomáhat. Děti vyráběly přáníčka, vánoční dekorace a adventní věnce. Naše výrobky jsme pak prodávali jako na jarmarku. K našemu velkému překvapení se vše prodalo! To byla pro nás ta největší pochvala. Výtěžek jsme rozdělili na dva díly. Jedna část putovala do zámku na „nákup cihel“ a druhá na nákup materiálu pro činnost školní družiny. Poděkování patří také rodičům za jejich podporu, největší pochvalu si samozřejmě zaslouží děti, které přiložily ruku k dílu. Každý dostal sladkou odměnu a malou symbolickou cihličku na památku. Už se těšíme na příští rok!

Miluše Košinarová, vedoucí vychovatelka