Den otevřených dveří – 22. 3. 2016

V úterý 22. 3. 2016 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. První dvě vyučovací hodiny mohli rodiče, prarodiče a další příbuzní navštívit výuku ve třídách. Dle očekávání byl větší zájem „podívat se do hodin“  na prvním stupni. V 10 a 11 hodin proběhly první dvě komentované prohlídky školy. Role průvodkyň se skvěle zhostily žákyně 7. třídy – Barbora Bolíková, Jana Myslikovjanová, Vladimíra Šafaříková, Denisa Štefková, Natálie Schreierová a Valérie Kořistková. Během celého dne žáci 8. třídy zajišťovali ve vestibulu školy přivítání všech návštěvníků Dne otevřených dveří. Velmi úspěšná byla akce Žárovky pod názvem „Pojďte s námi pomáhat“. Výtěžek této charitativní akce půjde na pomoc postiženým dětem. Ve 13.30 se školní jídelna zaplnila příbuznými našich žáků, kteří zde zhlédli vystoupení pěveckých sborů a dramatického kroužku. Pro návštěvníky bylo ve školní jídelně připraveno také malé občerstvení. Ve 14 a 15 hodin následovaly další dvě komentované prohlídky a současně od 14 hodin probíhaly velikonoční dílny pro naše nejmenší návštěvníky. V 16 hodin se dveře naší školy uzavřely.

Byli jsme mile potěšeni velkým zájmem rodičů, prarodičů, ale i ostatních občanů obce, nejen o prohlídku školy, ale také o kulturní vystoupení našich dětí. Děkuji všem návštěvníkům školy, kteří si našli čas a do školy zavítali. Dále děkuji žákům, pedagogům a správním zaměstnancům, kteří se aktivně podíleli na zdárném průběhu tohoto dne.

PaedDr. Ivana Pavlíková