Florbalový turnaj

Ve středu 28. ledna 2015 proběhl v odpoledních hodinách turnaj mezi žáky ZŠ Mařádkova z Opavy a dětmi 3. třídy naší školy, které navštěvují Florbalový kroužek.
Během tří hodin se spolu utkalo šest družstev. Za mohutného povzbuzování spolužáků i rodičů proběhlo 15 vzájemných utkání, ve kterých nechyběly napínavé okamžiky.
Na 1. místě se umístilo družstvo ze ZŠ Mařádkova, na 2. místě skončili TYGŘI (Adéla Dehnerová, Adam Bolík, Jan Matoušek, Adam Grela), 3. místo získali ŽRALOCI (Eliška Šišmová, Patrik Šebela, Matěj Schoppik, Teo Bumbálek), na 4. místě byli DRACI (Stella Bucháčková, Adam Vávra, Jakub Dobřecký, Filip Herber). O páté a šesté místo se dělila se stejným počtem bodů dvě družstva z Opavy. Nebudeme vám tajit, že sportovní výkony dětí byly úžasné a navíc v duchu fair play. Proto se moc těšíme na další florbalové utkání!

Mgr. Ivana Kořistková