Přátelské florbalové utkání na naší škole

V pondělí 21. března navštívili naši školu žáci ze ZŠ v Háji ve Slezsku, aby mohli s naší devítkou sehrát druhé, tentokrát velikonoční, přátelské utkání ve florbalu. Do navazujícího kola se zapojili také týmy děvčat a pondělní dopoledne deváté třídy se neslo ve sportovním duchu. V sestavě kluků se objevil Filip Kubánek, Radek Kořistka, Lukáš Kele, Adam Dehner, Honza Tyll, Adam Kelle, Ondra Černohorský, Honza Zips a Kuba Kramný, který naskočil místo zraněného Dominika Pastrňáka. Zápas byl rozdělen na 3 třetiny po 20 minutách a přes veškeré úsilí našich kluků se nám nepodařilo odvrátit jednobrankovou porážku.

ZŠ Neplachovice       –           ZŠ Háj ve Slezsku                 12:13

Naše děvčata si vedla podstatně lépe a tým ve složení Lucka Rychtová, Natálie Michalcová, Markéta Szotkowská, Verča Hendrichová, Aneta Bierhausová, Karolína Bierhausová a přehrál své soupeřky. Děvčata sehrála 3 třetiny po 15 minutách.

ZŠ Neplachovice       –           ZŠ Háj ve Slezsku                 4:2

Děkuji  všem deváťákům za předvedenou hru, velké poděkování také patří Lucce Rychtové a Verči Hendrichové, které nám na tento sportovní den připravily vynikající občerstvení.