Školní olympijské závody

Závěrečné dny před vysvědčením se nesly ve znamení sportu. Na naší škole totiž proběhly Olympijské dny pro nižší a vyšší stupeň, ve kterých si žáci mohli porovnat své schopnosti ve sportovním sedmiboji. Na žáky postupně čekaly disciplíny běh na 60 metrů, hod kriketovým míčkem, trojskok snožmo z místa, skok daleký, skákání přes švihadlo, hod medicinbalem a vytrvalostní běh. Žáci byli rozděleni do kategorií první a druhá třída, třetí třída soutěžila se čtvrtou a na vyšším stupni se sportovně utkali páťáci se šesťáky a sedmá třída proti osmé. Pro nejlepší sportovce byly přichystány sladké odměny a hlavně olympijské medaile, které mají v tak silné konkurenci určitě velkou cenu. Naši nejlepší sportovci jsou uvedeni v následující tabulce, velké poděkování patří ještě deváťákům a všem učitelům, kteří se podíleli na organizaci vydařených olympijských závodů.

Mgr. Jakub Machel

Třída Chlapci   Děvčata