Sobotní setkání aneb eTwinning nás baví

Již v prosinci jsme se shodli, že být v sobotu ve škole je famózní. Projekt Ready, steady, go! nás neuvěřitelně baví, proto není divu, že jsme se 11. 2. opět setkali ve škole. Co takhle zahrát si vymyšlenou sportovní hru podle návodu v angličtině? Pro nás žádný problém. Vyzkoušeli jsme si zajímavou obměnu házené. Rozesmátí a uvolnění ze hry jsme se vrhli na vymýšlení naší hry. Debatovali jsme, argumentovali, hlasovali, abychom se nakonec shodli, že „headball“ je to pravé. Vymyslet pravidla hry bylo zábavné. Při tvorbě prezentace na iPadu jsme se pěkně zapotili, napsat ji v angličtině bez možnosti využít překladač a spolehnout se jen na naše znalosti a slovník nebylo lehké. Ale i s tímto úkolem jsme se poprali a vytvořili v aplikaci Book creator video s pokyny.

Čas strávený ve škole opět rychle utekl a my se rozcházeli do svých domovů s příjemným pocitem ze skvěle odvedené práce.

Mgr. Klára Střížová