Turnaj ve stolním tenise

V měsíci březnu se v naší tělocvičně uskutečnil turnaj ve stolním tenise. Ten byl určen žákům vyššího stupně a své síly přišlo poměřit celkem 19 hráčů. Hrálo se ve dvou kategoriích, mezi sebou se utkali žáci 6. a 7. tříd v jedné skupině, druhá kategorie byla složena z žáků 8. a 9. tříd.

V prvně zmíněné skupině se ve finálovém utkání utkal Ondřej Lubeník s Tomášem Schreierem. Z této dvojice nakonec vzešel vítězně Ondřej a zvítězil tak mezi žáky 6. a 7. tříd. Utkání o bronz lépe zvládl Petr Matýsek, který porazil Šimona Hlouška.

Do turnaje zasáhla také Natálie Hájková, která jako jediná hájila barvy děvčat a hájila je nejlépe jak mohla. Skvělými výkony se propracovala až do finále, ve kterém si poradila s Janem Michalcem a zcela zaslouženě se mohla radovat z celkového vítězství. V utkání o 3. místo zvítězil Denis Varyš nad Matějem Šišmou.

Všem hráčům turnaje děkuji za účast a pěkné výkony.

Mgr. Jakub Machel

Celkové výsledky: