Vánoční sobota ve škole

Vánoční přípravy jsou v plném proudu. Každý se k nim může postavit po svém. Členové kroužku Tvořivé ručky ze čtvrté a páté třídy se v sobotu 2. prosince rozhodli přiložit ruce k dílu a vytvořit vánoční ozdoby. Jelikož fantazie neznala mezí,  mohli z drátků ozdobených korálky vzniknout andělé, hvězdy i stromečky. Opomenuto nezůstalo také gró tohoto kroužku – práce s keramickou hlínou. A co z ní naši žáci vytvořili? To nemůžeme prozradit. Radost přece nepřináší jen dárek samotný, ale především prožitek překvapení. Užijte si tedy vánoční čas plnými doušky a těšte se na Ježíška. Je nač!

Mgr. Ludmila Volná