Natáčení soutěžního pořadu Bludiště

18. ledna se naše dvě deváté třídy zúčastnily natáčení televizního pořadu Bludiště. Naši školu reprezentovali čtyři žáci: Andrea Chudybová, Michal Šrek, Viktorie Švachová a Tadeáš Dehner, zbytek byli diváci. Dostali jsme obrovskou příležitost vidět, jak se všechno natáčí a co probíhá ve studiu. Není to nic lehkého. Našim čtyřem reprezentantům se sice smůla lepila na paty, ale i přesto jsme se všichni vrátili téměř zdraví, ale hlavně unavení. Téměř zdraví proto, že jeden z našich reprezentantů se lehce zranil po pádu z visuté dráhy. Ale alespoň jsme to udělali zajímavějším, že? My diváci jsme taky měli velkou roli, museli jsme pořádně fandit a podporovat, což pro nás problém nebyl a myslím, že nám to šlo od ruky. Řekla bych, že to pro nás byl obrovský zážitek a nejspíš na ty pozitivní i negativní chvíle budeme dlouho vzpomínat. Vždyť budeme v televizi!

Bibiana Sedláčková