2. místo v okrskovém finále vybíjené

Pěkný výkon předvedli páťáci, kteří vyjeli v úterý 11. 4. 2017 reprezentovat naši školu na okrskové finále ve vybíjené na ZŠ Edvarda Beneše do Opavy. Dvě vítězství a jedna porážka sice na postup nestačily, nicméně 2. místo v tabulce je určitě velmi vydařené. Hned na úvod turnaje jsme narazili na ZŠ Edvarda Beneše, která byla nad naše síly a zaslouženě vyhrála tento zápas i celou skupinu. Další dva zápasy jsme však zvládli velmi dobře, nejprve jsme ve vyrovnaném zápase těsně zdolali Raduň a v posledním utkání jsme jasně přehráli ZŠ T. G. Masaryka a v obou poločasech jsme na hřiště dostali kapitána, tedy posledního možného hráče.
Naši školu reprezentoval Adam Bolík, Patrik Šebela, Dominik Pomp, Dalibor Paluzga, Filip Herber, Adam Grella, Mirek Vašica, Matěj Schoppik, Jan Matoušek, Alexandra Nováčková, Eliška Šišmová a Markéta Bugárová. Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Jakub Machel