Školička – setkání předškoláčků

Základní škola a Mateřská škola Neplachovice organizuje pro budoucí prvňáčky motivačně adaptační kurzy pod názvem Školička – setkání předškoláčků. Setkání proběhnou v budově základní školy vždy od 16:00 do 17:30 hodin. Děti si s sebou vezmou přezůvky, svačinku a pití.

Termíny a témata setkání:

26. 4. 2016 – Krteček a jeho kamarádi

3. 5. 2016 – Pejsek a kočička

10. 5. 2016 – Putování s dinosaury

Při pravidelných setkáních děti poznají prostředí školy, prohlédnou si třídy, jídelnu i školní družinu, vyzkouší si práci v lavicích, seznámí se s novými kamarády a poznají budoucí paní učitelku. Budou rozvíjet dovednosti ptřebné pro úspěšné zvládnutí 1. třídy, aby  v září byl pro ně nástup do školy jednodušší a vše bylo pro ně snadnější. Poslední setkání bude také informativní o potřebách pro budoucí prvňáčky. Těšíme se na setkání s vámi.

Mgr. Dagmar Bumbálková, PaedDr. Ivana Pavlíková