Slavnostní ukončení školního roku

30. června jsme se opět sešli před budovou školy, abychom se rozloučili s uplynulým školním rokem. Na konci školního roku se vždy hodnotí výsledky práce žáků ve škole. Těší mě, že jsem mohla 13 žákům udělit pochvalu ředitelky školy. Jsou to žáci, kteří velmi úspěšně reprezentují naši školu.
6. třída:

• Aneta Holíková – reprezentace školy ve sportovní gymnastice (postup do krajského kola)
  • Kristýna Silberová -reprezentace školy ve sportovní gymnastice (postup do krajského kola)
  • Vendula Silberová – reprezentace školy ve sportovní gymnastice (postup do krajského kola)

7. třída:

• Nela Hřivnáčová – reprezentace školy ve sportovní gymnastice (postup do krajského kola)

8. třída:

• Natálie Hájková – reprezentace školy ve vědomostních soutěžích a olympiádách
  • Adéla Malá – reprezentace školy v branné soutěži Wolfram (postup do krajského kola)
  • Denisa Štefková – reprezentace školy v branné soutěži Wolfram (postup do krajského kola)
  • Denis Varyš – reprezentace školy v branné soutěži Wolfram (postup do krajského kola)
  • Martin Voženílek – reprezentace školy v branné soutěži Wolfram (postup do krajského kola)

9. třída:

• Lucie Cekotová – reprezentace školy a aktivní práce pro školu
  • Hana Hrušková – reprezentace školy a aktivní práce pro školu
  • Natálie Schreierová – reprezentace školy na kulturních vystoupeních
  • Veronika Varšová – reprezentace školy na kulturních vystoupeních

Samozřejmě, že výborných žáků je daleko více, svědčí o tom skutečnost, že na konci tohoto pololetí bylo uděleno 118 pochval třídního učitele. Všem těmto žákům gratuluji. Je rovněž potěšující, že jsem na letní prázdniny nemusela udělit žádnou důtku ředitelky školy nebo dokonce dvojku z chování.

A teď již malé prázdninové loučení s žáky devátých tříd. Tak jako 1. září patří prvňáčkům, 30. červen patří žákům deváté třídy. Za celou devátou třídu se se všemi přítomnými  rozloučily Natálie Schreierová a Hana Hrušková. Poté se slova ujala paní učitelka Renata Schreierová, která společně s ředitelkou školy předala některým žákům 9. třídy mimořádné ocenění.  Toto mimořádné ocenění na konci školní docházky za výborný prospěch, reprezentaci školy, práci pro třídu a školu si zasloužili tito žáci a žákyně:

• Tereza Barošová
  • Lucie Cekotová
  • Hana Hrušková
  • Marek Quis
  • Michal Quis
  • Natálie Schreierová
  • Veronika Varšová

1. září odváděli deváťáci prvňáčky poprvé do jejich lavic, dnes naposledy vyprovodili prvňáčci deváťáky do jejich třídy. Bez slziček dojetí se to neobešlo. Devátá třída si pro žáky první třídy připravila malé překvapení. Nejlepší žákyně 1. třídy – Alexandra Curylová, Viktoria Dagmar Francková, Ludmila Krpcová, Kateřina Matýsková a Adriana Snášelová dostaly stejné tričko, samozřejmě v odpovídající velikosti, jaké mají všichni žáci deváté třídy. Milí deváťáci, přeji vám do další etapy vašeho života jen to nejlepší, ať se Vám daří.

Krásné prázdniny všem a v září na shledanou.

PaedDr. Ivana Pavlíková