Ze života školní družiny – velikonoční výlet

Ve čtvrtek 13. 4. o velikonočních prázdninách se vydalo 26 dětí školní družiny  již  tradičně na výlet. Letos jsme vyrazili společně se školkou z Neplachovic autobusem do Ostravy, kde jsme navštívili FunPark Žirafa. Tam jsme se do sytosti vyřádili na kolotočích, trampolíně, skluzavkách, průlezkách a jiných atrakcích. Někteří  našli odvahu a šli do 9D kina, kde zhlédli dva krátké filmy. Po svačině jsme se vydali domů. Ale v Opavě jsme školku nechali odjet domů a my  jsme se šli podívat na velikonoční trhy. Celý výlet jsme zakončili v cukrárně. Zpět domů jsme se vrátili vlakem. I když předpověď počasí neslibovala na tento den nic pěkného, nám dokonce i zasvítilo sluníčko a výlet se nám vydařil.

Marie Černohorská