Den Off – line a odpolední program ve škole

V pátek 22. 3. 2019 se naše škola opět po roce ponoří do off – line světa. Moderní technologii necháme tento den vypnutou a vyzkoušíme si alespoň jeden den žít, a především fungovat, bez mobilního telefonu, tabletu, počítače. Což jistě pro mnohé z nás je výzva! V letošním roce se k nám mohou přidat i rodiče. Účast na této akci je zcela dobrovolná. Poznávacím znamením o zapojených dětech, učitelích a rodičích bude speciální off – line páska. Přijďte s dětmi navštívit naši školu a užít si off – line odpoledne společně s námi. Odpolední program připravila Žákovská rada ve spolupráci s učiteli a Sdružením rodičů školy.

Na co se můžete těšit?

• Čtenářský koutek
  • Sportovní aktivity
  • Deskové hry
  • Tvořivé dílničky
  • Keramická dílna
  • Foto koutek
  • Kavárna
  • Retro výstava

Více informací a ohlasy z minulých let na oficiálních stránkách této akce:  www.offlineday.eu nebo našich webových stránkách.

Mgr. Klára Střížová