2. ročník vánoční sbírky

Velmi pozvolna se blíží čas vánočních svátku a příchod Ježíška. Na toto překrásné období čeká každé dítě. Bohužel, ne všechny děti mohou být na Štědrý den se svými rodinami, a proto pracovníci Domova mládeže Střední školy průmyslové v Krnově i v letošním roce prostřednictvím internetu vyhlásili vánoční sbírku hraček, plyšáků, her, knížek, stavebnic a spousty dalšího. Obětavá paní vychovatelka domova mládeže vše pečlivě probere, umyje, vypere, zašije a přerozdělí jako vánoční dárky na dětská oddělení nemocnic v blízkém okolí. Musím říci, že v letošním ročníku vánoční sbírky se nám sešlo velké množství krásných hraček a knížek, které už nebyly doma k uplatnění a byla by škoda je jen tak vyhodit do kontejneru. Sbírka trvala na naší škole necelý měsíc a za tu dobu se u nás nashromáždily hračky na tři plně naložená auta. V DM v Krnově měli z věcí ohromnou radost a říkali, že toto množství budou mít i na další rok🙂.
Ráda bych poděkovala všem rodičům, kteří trpělivě přebírali hračky svých dětí a všem žákům, kteří se do této sbírky zapojili a vzdali se svých hraček ve prospěch jiných dětí, které vánoční čas tráví v nemocnici.

MOCKRÁT DĚKUJEME

Mgr. Nikola Machelová