3. oddělení má talent!!!

S dětmi 3. oddělení ŠD jsme si vyzkoušeli, jaké je vystupování před porotou a diváky. Děti se dobrovolně a s radostí přihlašovaly do prvotního konkurzu. Pomocí iPadu si děti vybraly libovolné písně s textem svých oblíbených skupin a s vervou se pustily do zpěvu. Nervozita zde určitě byla, ale ta se každým kolem zmenšovala a děti se cítily jistější. Ať už zpívaly jakkoliv, pokaždé jsme je odměnili potleskem. Následovalo bodování a hodnocení poroty, která se nebála říct svůj názor. Kromě zpěvu jsme mohli vidět taneční vystoupení děvčat, která si vymyslela vlastní choreografii, sportovní tanec Capoeira, dvojici kouzelníků a také hru na kytaru. Po sečtení bodů všech účinkujících jsme vyhlásili vítěze a protože to byl náš první ročník, kterého se děti bravurně zhostily, uspořádali jsme si menší oslavu.

Jana Lhotská