Adaptační kurz

I v letošním roce naši šesťáci absolvovali adapťák, který si pro ně připravila nezisková organizace Eurotopia. Mohli tak na celé dopoledne opustit lavice a užít si společně strávený čas na sluníčku v areálu „Střelnice v Hliníku“. Zahráli si spoustu her na jména, procvičili si paměť, protáhli svá těla při sportovních aktivitách. Žáci si vyzkoušeli, jakou mají intuici, když odhadovali informace o svých třídních učitelkách. Hra s čísly prověřila naši rychlost, ale byla potřeba i ta kapička štěstí. Zlatým hřebem dne byla výroba padáku pro syrové vejce, které pak pouštěli z oken svých tříd. Jaké bylo překvapení, že všechna vejce přežila přistání a jejich týmová práce se vyplatila. To, že zažili spoustu legrace a po celý den je doprovázel úsměv na tváři, dokazují fotografie i níže uvedené video.
Naši milí šesťáci, přejeme vám, ať vás úsměv provází po celou dobu školní docházky.

 Mgr. Klára Střížová a Mgr. Renáta Schreierová