Andy Warhol podruhé

Příležitost navštívit velmi „povedenou“ výstavu děl umělce Andyho Warhola využili také někteří žáci 9. ročníku. Ve středu 29. dubna v rámci odpoledního vyučování se zúčastnila sice nevelká, ale kulturně založená skupinka deváťáků animačního programu „15 minut slávy“ v Domě umění. Musím říci, že si toto odpoledne dokonale užili jak samotní žáci, tak jejich doprovod i paní animátorka, která byla mnohdy překvapená originálním přístupem k zadaným úkolům a jejich řešením. A tak jsme si vyslechli neuvěřitelné příhody na motivy vystavených ilustrací, pobavili se sestavováním živého obrazu roztodivných emocí a zachytili na fotografie závěrečné momenty slávy.
Myslím, že nás tito žáci ještě lecčím (doufám, že příjemně) překvapí. Tak se, děcka, snažte, čas na této škole vám rychle utíká.

Mgr. Blažena Wertichová