Atletický čtyřboj

Závěrečný závod našeho sportovní snažení se uskutečnil ve středu 15. května 2024 na Tyršově stadionu v Opavě. Na atletický čtyřboj vyrazili pouze naši starší žáci ve složení Albert Vávra, Ondřej Čapek, Matěj Dehner, David Pietroň a Kryštof Haferník. Výsledek našeho družstva tvořil součet nasbíraných bodů v běhu na 60 metrů, skoku vysokém a dalekém, vrhu koulí, hodu kriketovým míčkem a vytrvalostním běhu na 1000 metrů. Kluci si v závodě vedli solidně, v některých disciplínách se umístili na horních příčkách a celkově obsadili v tomto víceboji 7. místo ze 14. zúčastněných družstev. Skvělý individuální výkon předvedl ve skoku vysokém Matěj Dehner, který si novým osobním rekordem 168 cm vyskočil pro 1. místo v této disciplíně. Za zmínku určitě stojí také 7. místo Alberta Vávry v běhu na 60 metrů.

Všem našim sportovcům děkuji nejen za reprezentaci v tomto závodě, ale také za všechny krásné výkony, které v letošním školním roce na závodech předváděli.

Mgr. Jakub Machel