Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Babička drsňačka

Staromódní, kritičtí, nudní! Takovými přívlastky označil Ben, dvanáctiletý kluk snící o kariéře instalatéra, lidi v pokročilém věku. Žáci čtvrté, páté a šesté třídy, kteří ve středu 8. června vyrazili do Slezského divadla v Opavě, sledovali, jak mezigenerační předsudky tohoto hlavního hrdiny dostávají na frak. Detektivní příběh Babička drsňačka o jedné troufalé loupeži a překvapivém odhalení umožnil našim žákům nahlédnout na prarodiče v jiném světle. Svou potrhlostí bavil, upřímností dojímal. Zahoďme předsudky! Jací tedy senioři skutečně jsou? Vtipní, laskaví a milující!

Mgr. Ludmila Volná