Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Badmintonový turnaj v Háji ve Slezsku

Ve středu 3. dubna 10 žáků se zájmem o badminton navštívilo 2. ročník turnaje v Háji ve Slezsku.  V letošním roce se zúčastnily 4 školy a necelých 50 hráčů, kteří byli rozděleni do 4 kategorií. Naši školu reprezentovali převážně žáci 8. třídy, jmenovitě Eliška Rychtová, Rozálie Quisová, Rozálie Muráňová, Klára Cekotová, Aneta Štrohalmová, Ondřej Botzián, Ondřej Lubeník, Patrik Snášel, Šimon Hloušek a naši sportovní výpravu doplnil Alexandr Fojtík ze 7. třídy. Na stupně vítězů se probojovali dva naši hráči a oba se shodně mohli radovat ze zlatých medailí, konkrétně v kategorii starších děvčat Klára Cekotová a v kategorii starších chlapců Ondřej Lubeník. Za zmínku ještě určitě stojí pěkné 4. místo Anety Štrohalmové. Všem žákům děkuji za reprezentaci naší školy

Mgr. Jakub Machel