Získání Quality Label za eTwinningový projekt

V loňském školním roce se žáci ze 7. A podíleli na eTwinningovém projektu s názvem Malí kasteláni. V hodinách výtvarné výchovy tvořili podobizny hradů a zámků z České republiky a partneři ze Slovenska se snažili uhádnout, o kterou památku se jedná. My jsme si vyzkoušeli hádat naopak ty slovenské. Následně jsme na iPadech vyhledávali informace a zpracovávali plakáty v českém i anglickém jazyce. Našim hlavním společným výstupem byla e-kniha z vytvořených plakátů. Tento projekt jsme si užili, práce nás obohacovala a zároveň jsme měli zajímavou náplň ve vyučování.
Za tento projekt jsme získali ocenění Quality Label. Ocenění se uděluje všem inovativním projektům, která splňují vysoká kritéria pro toto udělení. Děkujeme našim žákům, kteří mají chuť se podílet na zajímavých aktivitách naší školy.

Mgr. Klára Střížová