Barevný týden 19. – 23. 11. 2012

Tento skvělý nápad měli žáci čtvrté třídy. Pro celou školu vyhlásili barevný týden. V pondělí to byla zelená barva nebo puntíky, úterý vévodila žlutá barva s proužky, středa byla ve znamení červené a oranžové barvy, ve čtvrtek jsme se promenádovali v hnědé barvě či v káru a pátek byl celý modrý a fialový. Zelené pondělí bylo ještě takové nesmělé, žáci měli maximálně zelené triko či mikinu, ale postupně se barevné ladění zdokonalovalo. Děti zdobily do dané barvy třídu, psaly určitou barvou, nosily barevné doplňky – čelenky, ponožky, sponky do vlasů apod. Do barevného týdne se zapojili také učitelé, takže sborovna se celý týden barevně měnila. Nejdokonalejší byla středa ve znamení červené barvy. Žáci čtvrté třídy každý den všechny třídy bodovali a na závěr vyrobili diplomy i pro učitele. Zde nebylo ani vítězů či poražených, zvítězili jsme všichni, protože se zapojila opravdu celá škola. Poděkování patří čtvrťákům a jejich paní učitelce Dagmar Bumbálkové za to, že svým nápadem a nadšením dokázali strhnout nás všechny.