Bavidlo a Kašpaři opět na cestách…

Máte rádi pohádky? Myslíte, že vás žádná nemůže překvapit? Členové dramatických souborů naší školy by vás jistě přesvědčili o opaku. Poctivá příprava je v pondělí 21. května přivedla do mateřinek v Loděnici a v Neplachovicích, aby opět po roce potěšili zdejší malé diváky. Už první repliky herců ze souboru Kašpaři naznačily, v jakém duchu bude odehráno celé představení, které čítalo dvě pohádky. Hubatá Káča tahá řepu?! Babka, vnuk, vnučka, kočka a myška tahají místo řepy Káču?! Co ti čerti všude kolem?! Název Popletená pohádka je tedy namístě. Představujete si pod titulem Šípková Růženka romantický příběh s dramatickými prvky? Kdeže. V podání ochotníků z divadelního souboru Bavidlo se tato klasika proměnila v komediální kousek, v němž za každou větou číhal smích.  A smíchu přece není nikdy dost. Naši žáci ho budou rádi rozdávat dál.

                                                                                                                                             Mgr. Ludmila Volná