Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Bavidlo na cestách

Pondělí 17. června, to byl den, na který se všichni členové dramatického souboru Bavidlo hodně těšili. Nemuseli do školy, protože se vrátili jakoby o mnoho let zpátky, kdy byli malými dětmi a chodili do školky. Měli jsme totiž domluvené návštěvy mateřských škol v Brumovicích a Skrochovicích, kde jsme dětem zahráli naši pohádku O zlé koze. Pohádka měla úspěch, děti s napětím sledovaly trable babičky a dědečka s kozou, snahu zvířátek o pomoc a vítězství nejmenšího ježečka. Největší ohlas měla repující koza v podání Anety, která svým originálním tancem rozesmála všechny včetně učitelek. Na zahradě ve Skrochovicích se Bavidláci bez zdráhání zapojili do her s malými kamarády. Zkrátka návrat do dětských let se povedl se vším všudy.

                                                                                                                                             Mgr. Blažena Wertichová