Bavidlo u seniorů

Soubor Bavidlo se letos opět pro velký počet svých členů rozdělil na dvě skupiny, a proto má na repertoáru dvě pohádky. S první pohádkou Šípková Růženka se vydali starší herci do mateřských škol a také ji s velkým ohlasem předvedli ve svých domovských třídách. Mladší členové Bavidla nacvičili náročné (množstvím textu pro hlavní představitele) představení s názvem Zapomenutý čert. Premiérově vystoupili u babiček a dědečků v Neplachovicích na jejich setkání ve středu 6. června. Statečně se poprali s trémou a byli po zásluze odměněni velkým potleskem a pochvalou za hlasitý projev! Rádi jsme slíbili, že v příštím školním roce opět přijdeme.

                                                                                                                                             Mgr. Blažena Wertichová