Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Bavidlo v Brumovicích

A opět došlo na rozdávání radosti, tentokrát se dramatický soubor Bavidlo byl předvést v Základní škole Brumovice. Protože v našem souboru je většina členů absolventy této školy, moc stáli o to se ukázat svým bývalým učitelům, mladším spolužákům a znovu nasát atmosféru zašlých časů. Pohádka Zapomenutý čert přinesla dětem radost a zábavu, smích a zasloužený potlesk nás zahřál u srdce. Paní učitelky obdivovaly své bývalé žáky nejen za to, že vyrostli, ale hlavně pro jejich bravurní výkony. Po představení zbyl čas na návštěvu tříd, kde si někteří s malými žáčky zazpívali, procvičili si přírodovědu, někteří se dokonce zapojili do vyučování jako vyučující anglického jazyka. A všichni dohromady jsme prožili příjemný, neobyčejný předvánoční den.

Mgr. Blažena Wertichová