Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Betlémy do Senátu (i v únoru…)

V rámci Vánoční výstavy ve Výstavní síni Senátu byla i v letošním roce vyhlášena výtvarná soutěž pro děti na téma „Vánoční betlém“. Soutěž je určená jednotlivcům, kteří měli za úkol libovolnou výtvarnou technikou zpracovat zadané téma. Do soutěže se přihlásily Natálie Polová a Sofie Uvírová, které tvořily rozsáhlý figurální betlém, Agáta Svobodová  betlém kreslila.  Karolína Kociánová a Victoria Dagmar Francková malovaly velkoplošný betlém na formát 120/90 cm a Ellen Kořistková vytvořila betlém keramický.  Všechny práce jsme odeslali do Prahy do Senátu. V březnu budou všechny autorky se svými rodiči pozvány do Valdštejnského paláce, kde proběhne slavnostní vyhodnocení a ocenění.

                                                                                                                                                                            Drahoslava Hobžová

https://mladez.senat.cz/aktualne/vanocni-vytvarna-soutez-pro-deti-5