Uskutečněné setkání a šíření projektu Erasmus+

V rámci diseminace projektu Cizí jazyky a ICT (2018-1-CZ01-KA101-047576), který je zapojený do programu Erasmus+ a spolufinancován Evropskou unií, jsme uskutečnili na naší škole setkání pro učitele a ředitele okolních škol a také pro zřizovatele. Koordinátorka podrobně představila tento projekt a zaměřila se na praktické náležitosti spojené s realizací. Tímto šířením jsme umožnili ostatním organizacím nahlédnout do grantu Erasmus+, který je zaměřený na klíčovou aktivitu KA1 – vzdělávání pracovníků mateřských, základních a středních škol v zahraničí. Tuto diseminaci hodnotíme pozitivně, jelikož se na nás obracejí potencionální žadatelé s dalšími praktickými dotazy k uskutečnění této klíčové aktivity.

Mgr. Klára Střížová

Další informace: