BREDA City Trail Opava 2018

Prázdniny ještě sice neskončily, a přesto se někteří naši žáci zúčastnili běžeckého závodu Breda City Trail Opava 2018, který se konal 25. 8. 2018 v Opavě. Celkem pět běžců využilo možnost udělat něco pro svou kondici a pod hlavičkou školy absolvovalo závod, který se konal v přírodních terénech města Opavy. Závod byl odstartován před OC Breda a nejkratší trasou po ulici Pekařské byl naveden na nábřeží řeky Opavy, dále do okolí Stříbrného jezera a následně zpět kolem řeky před Bredu.
K dispozici bylo několik různých tratí, naši žáci se pustili do těch nejdelších možných, závod na 5 km si vyzkoušela Eliška Šišmová, Ondřej Botzián a Petr Matýsek. Na start závodu na 10 km se postavila Valerie Kořistková a Barbora Bolíková. Závodu na 1500 metrů se zúčastnil také Jakub Malý a za zmínku stojí určitě účast Šimona Hlouška a Adély Malé, kteří se podíleli na celé organizaci těchto závodů.

Mgr. Jakub Machel

 

Výsledky závodu:

https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/692