Bruslení s Žárovkou

Páteční večer 18. ledna byl ten správný okamžik pro 17 bruslařů (kluci a holky z druhého stupně) a 1 nebruslařku (paní učitelku Ivanu Vaňkovou), kteří se rozhodli, že vymění počítače, mobily a „péeska“ za brusle. Toto rozhodnutí se ukázalo jako velmi prozíravé, jelikož tolik zábavy a legrace se dá zažít jen s kamarády naladěnými na stejnou vlnu. Cesta vlakem, svižná chůze nočním Krnovem, obouvání bruslí a v neposlední řadě úctyhodné výkony na ledové ploše zimního stadionu. Užili si to úplně všichni. Excelentní bruslaři i váhaví začátečníci. Všem ta hodina rychle uběhla. A ohlasy zúčastněných?: „Bylo to super. Byla tom sranda. Mnohem lepší, než sedět u televize. Klouzavý led. Nebylo tam moc lidí. Bylo to krátké. A pojedeme ještě někdy?“ Za mě určitě ano.

Mgr. Ivana Vaňková