Buď fit s Žárovkou

Určitě to taky znáte… Vánoce, cukroví, dobrotky, lenošení u televize. Jak se potom dostat do kalhot bez zadržování dechu a rizika, že látka povolí na tom nejnevhodnějším místě. Toto všechno se probíralo na první letošní schůzce Žákovské rady a zrodil se nápad na uspořádání sportovního dne s názvem „Buď fit s Žárovkou“. Přihlásilo se asi 50 sportuchtivých zájemců z vyššího stupně a ve středu 29. 1. si od rána měřili síly v různých sportovních i zábavných disciplínách. Svou fyzickou kondici si prověřili v tělocvičně, kde byla připravena „posilovací“ stanoviště. Obratnost, šikovnost a výdrž pak přišly na řadu po přestávce.
Žákovská rada „Žárovka“ měla vše perfektně připravené. Od rozcvičky přes jednotlivá stanoviště až po slavnostní vyhodnocení těch nejúspěšnějších. První tři vítězové v kategoriích dívky, junioři a senioři si odnesli jako cenu různé sportovní potřeby a drobností byli odměněni i ti, kteří na stupně vítězů nedosáhli.
Takže Žárovko díky a ať ti to „svítí“ i nadále.

Mgr. Ivana Vaňková, koordinátorka ŽR