Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Další rok, další eTwinningový projekt, další aktivity,…

V předvánočním čase jsme ve školní kuchyňce tvořili 2 druhy nepečených kuliček z jen a jen zdravých surovin. A co nás k tomu přimělo? Náš nový eTwinningový projekt, kterým se budeme zabývat po celý tento školní rok. Ve zdravém těle zdravý duch ve zdravém světě / V zdravom tele zdravý duch v zdravom svete, tak to je téma i název projektu. V Adventním čase jsme se zamýšleli nad obdobím plným mlsání a lenošení. Vše začalo  představením zdraví prospěšných potravin. Naše recepty jsme získali tematicky na slovenských webových stránkách. Cukroví jsme sami vytvořili, nafotili, sepsali postup, po zásluze snědli a nakonec odeslali i s anketou do projektu slovenským dětem. Další kroky budou vést směrem k problematice ekologie a návratu k čistému světu…

Naše více či méně úspěšné kroky můžete sledovat na této adrese:

https://twinspace.etwinning.net/102084/pages/page/790355

 

Mgr. Tereza Pethsová