Dáma a Šachy

Ve středu 5. listopadu se pod vedením Žárovičky uskutečnil turnaj v Dámě a v Šachách. Příznivci hry Dáma byli rozděleni do dvou kategorií. 1. kategorie byla určena pro druháky a třeťáky. Ve 2. kategorii se utkali žáci 4. a 5. třídy. Šachy si pak zahrály děti napříč třídami 1. stupně. Turnaj byl velmi napínavý, poněvadž se hrál systémem každý s každým, tudíž o taktizování nemohla být řeč. Výherce jsme netrpělivě očekávali až do posledního zápasu.

3. místo Albert Exner

Na vítěze čekala sladká odměna a diplom. Ostatní soutěžící získali diplom za účast. Všem vítězům gratulujeme a těm, kteří nevyhráli, přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích. Věříme, že se soutěž všem hráčům líbila. Děkujeme za jejich zájem a hru fair play.