Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Den Off-line a odpolední program

Výbuch ve škole?! Ano, i ten bylo možné zažít v naší škole v pátek 22. března. Odborná učebna chemie a fyziky byla totiž jedním ze stanovišť v rámci odpoledního programu připraveného pro rodiče s dětmi. Sklouznutí po lavičce, skákání přes švihadlo a házení míčem absolvovali malí i velcí v tělocvičně. V tvořivých dílnách zájemci vyráběli velikonočního kohoutka z hlíny nebo květiny z papíru. Na retro výstavě si vyzkoušeli psaní na stroji, prohlédli si přístroje na vyvolávání fotografií a odvážlivci dokonce prali prádlo na valše. Někteří využili možnost pohodlně se usadit v knihovně a jen tak si užít chvilku s knihou nebo si zahrát se svým dítětem deskovou hru. A co takhle si na tento den udělat vzpomínku a nechat se vyfotit v našem foto koutku? I to bylo na programu dne. Příjemnou procházku školou bylo možné zakončit posezením s přáteli nad dobrotami a šálkem kávy v kavárně. No, řekněte sami, že i odpoledne bez moderních technologií může být báječné?

Mgr. Klára Střížová