Deset lekcí

I letos jsme pravidelně odcestovali každý pátek v dopoledních hodinách směr Opava. Na programu bylo PLAVÁNÍ v Městských lázních. Teplota vzduchu 30,4° a voda příjemných 28,1°. To je přece lákavé… Děti z druhé, třetí a čtvrté třídy byly rozděleny podle svých plaveckých schopností do patřičných družstev. Pod vedením zkušených instruktorů plavání se děti pátek – co pátek, jen a jen zdokonalovaly… Na poslední lekci plavání si plaváčci dokonce mohli  přinést hračku do vody. Všichni si to patřičně užili! Máme odplaváno. Děti se mohou těšit na MOKRÉ  VYSVĚDČENÍ! Všem našim plavcům patří velká pochvala!!!  (Jediná ztráta, kterou jsme zaznamenali – nezvěstná ponožka růžové barvy.)

Mgr. Hana Grigorová