Děti dávaly dárky dětem

V čase předvánočním ještě více než jindy myslíme na druhé a v mnoha různých sbírkách pomáháme ostatním. Jsem ráda, že z jednoho spontánního nápadu ve třídě vznikla pěkná příležitost, jak pomoci dětem, které se nenarodily pod šťastnou hvězdou. Společně jsme vybrali charitativní akci Krabice od bot, ve které mohou děti darovat dětem třeba knížky, hračky, výtvarné potřeby, hry, kosmetiku nebo sladkosti. (krabiceodbot.cz/Kluci i holky z obou sedmých tříd se pustili do vymýšlení dárků a balení krabic do vánočního papíru. Situaci trošku zkomplikovala karanténní opatření, která některé z nich zastihla. Přesto se podařilo shromáždit všech krásných 22 dárečků. Ty jsem předala na sběrném místě v Ostravě s velkou pýchou nad našimi-vašimi dětmi. Chci jim všem ještě jednou poděkovat a přidat poděkování také rodičům a prarodičům za jejich podporu, ochotu a pomoc. Věřím, že naše společné úsilí dává smysl nejen v čase adventním.

Mgr. Jana Divilová a žáci 7. A a 7. B