Halloweenská diskotéka

Po dlouhých přípravách a domluvách začala v pátek 3. listopadu ve 13 hodin naše halloweenská diskotéka. Nejdříve děti z prvního stupně soutěžily, hrály hry a získávaly sladké odměny. Potom jsme si všichni společně zatančili na choreografie, které si přichystaly a nás naučily holky deváťačky. Byla to sranda. Po dvou hodinách a krátké pauze začali do tělocvičny přicházet kluci a holky z druhého stupně. Hlasovalo se o Krále a Královnu devítky a taky o nejlepší kostým. Po dlouhém sčítání hlasů byl vyhlášen Králem Ondra Čapek a Královnou Lucka Vávrová. Nejlepší kostým vyhrál Jonáš Vávra. Zahráli jsme si spoustu her a střídala se jedna taneční sada za druhou. Aby to byla pořádná diskotéka, nechyběl ani ploužák na závěr. Bylo to fakt skvělé a všichni jsme se dobře bavili. Pak už nás čekal společný úklid a cesta domů. Děkujeme těm, kteří přišli a také za jejich úžasné kostýmy. A děkujeme paní ředitelce a našim učitelům, že nám umožnili uspořádat takovou akci.

Za 9. A a 9. B Tamara Marethová a Natálie Nováčková

Halloweenská party z pohledu školní družiny

Začátek listopadu máme spojený nejen s „Dušičkami“, ale také s novým strašidelným svátkem, a tím je Halloween. Ani my jsme si příležitost oslavit Halloween nenechali ujít. To vše jsme zažili 3. listopadu u nás ve škole. Děti se proměnily ve strašidelné postavy od kostlivce, čarodějnice, hulky a další příšerky. Při vstupu do školní tělocvičny jsme všichni stáli úžasem. Balónky, pavouci, netopýři, čarodějnice, různá světýlka… Dýchla na nás strašidelná atmosféra. Děti neváhaly a hned se vydaly plnit úkoly na stanovištích umístěných v různých koutech tělocvičny. Za svou snahu byly všechny děti odměněny sladkostí. Nechyběla ani závěrečná strašidelná diskotéka. Škoda, že to divoké odpoledne tak rychle uběhlo a my jsme se zase museli „přestrojit do civilu“. Děkujeme žákům devátých tříd za přípravu a realizaci skvělé halloweenské diskotéky.

Za školní družinu Jana Lhotská