Divadelní představení

Konečně jsme se dočkali! Muzikálové představení Mrazík jsme měli původně objednáno před Vánoci. Po nekonečně dlouhé pauze způsobené covidovými zákazy jsme mohli usednout do pohodlných sedaček ve Slezském divadle v Opavě a ocitnout se v pohádkovém světě. Holky i kluci ze sedmých tříd byli ze školy vyzbrojeni informacemi o společenském chování v divadle, „vytáhli“ ze skříní své nejlepší ošacení, dívky přidaly zajímavé účesy. Kdo by neznal filmové zpracování Mrazíka. To divadelní je přeci jenom jiné. Střídání kulis, profesionální herecké a pěvecké výkony herců umocněné  živou hudbou orchestru pod taktovkou dirigenta, taneční kreace baletního souboru, pestré kostýmy… To vše přispělo k naší dobré náladě po představení. Následovala obědová pauza v obchodním domě Breda a návrat vlakem domů. Pátek byl hezkou kulturní tečkou za pracovním týdnem.

                                                                              Mgr. Renata Schreierová, Mgr. Jana Divilová