Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Divadla není nikdy dost, děláme ho pro radost!

Bavidlo a Kašpaři jsou v letošním školním roce k neutahání. Zřejmě se řídí heslem, které jste si mohli přečíst v titulku tohoto článku. Tentokrát zamířili do základní školy na Havlíčkově ulici v Opavě, která se specializuje na pomoc žákům se zrakovým postižením a s vadami řeči. Odehráli zde pohádky Kocourek Modroočko a O sviňáčkovi. Musíme přiznat – nepovažujte to za vychloubání – že potleskem byli herci zaskočeni. Avšak mile! Na opakovanou děkovačku si každý herec rychle a rád zvykne. Proto bychom chtěli moc poděkovat zdejším žákům i pedagogům za vřelé přijetí. Na jejich otázku, zda příští rok zase přijedeme, rádi odpovíme již nyní. Ano! S radostí! Dovolte, abychom slova díků věnovali i paní Michaele Kramné za to, že nám ochotně, trpělivě a s úsměvem převážela kulisy a rekvizity ve chvílích, kdy nám počasí nepřálo. Naše štace je u konce, ale my se již teď těšíme na další, jelikož divadla není nikdy dost, vždyť ho děláme pro radost! Především pro tu vaši!

Mgr. Ludmila Volná