Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Domečky pro skřítky

Víte, že v zámeckém parku žijí skřítkové? Že nevíte? Naši deváťáci a prvňáčci by vám o tom mohli vyprávět! Za krásného slunečného počasí společně postavili pět příbytků pro skřítky. Použili větvičky, listí, kaštany… Prostě vše, co nalezli v okolí. Možná, že až půjdete na procházku do parku, ještě některý domeček objevíte. Pokud ne, prohlédněte si je alespoň v naší fotogalerii. Na závěr děti čekala sladká odměna a pochvala. Hezky si to užily a těší se na další společné akce.

                                                           Mgr. Hana Grigorová, Mgr. Renata Schreierová a žáci I. B a IX. B