Dopravní výchova ve 4. třídě

Další část dopravní výchovy čekala čtvrťáky v pátek 16. 12. Tentokrát se jednalo o teoretickou výchovu. Za dětmi přijela paní učitelka Marcela Skopalová ze SVČ Méďa v Krnově. Teď už s jistou víme, co vše potřebujeme mít, než vyjedeme na kole. A jak se chovat na silnici? No, přeci bezpečně a ohleduplně. Pravidla silničního provozu jsme zvládli na výbornou a přidali i nejdůležitější značky. Své získané vědomosti upotřebíme na jaře během pokračování praktické části. A jak se říká, opakování je matka moudrosti, takže nezapomeňte své znalosti stále procvičovat a prohlubovat.

Mgr. Klára Střížová