Dopravní výchova ve 4. třídě

V pátek 2. 10. jsme vyrazili do Krnova. Vystoupili jsme z autobusu a šli jsme do Střediska volného času, kde jsme se dvě hodiny učili dopravní výchovu. Poznávali jsme dopravní značky, říkali jsme si, kdy vjet na křižovatku a jak správně na kole zastavit. Hned potom jsme šli ven na dopravní hřiště, kde jsme se rozdělili do skupin. Jedna byli chodci, druhá cyklisté a paní učitelky představovaly rozkopané cesty. Když jsme dostali kola, šli jsme konečně jezdit. Projížděli jsme dané trasy a po chvíli jsme se vyměnili. Nakonec jsme se mohli proběhnout na rampách. Byla to velká sranda a moc se nám to líbilo.

Žáci 4. třídy