Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Dravci v zámeckém parku

Jste dravci? Ne? Tak to děti z naší mateřské a základní školy jsou! A jak se to přihodilo? V pátek 24. 6. navštívil zámecký park sokolník se svými svěřenci – poštolkou, orly, supy, sovami, sokolem… Diváci a účastníci této show v jednom se dozvěděli spoustu informací o způsobu života těchto dravců. Na vlastní kůži si mohli vyzkoušet hebkost jejich peří, pocítit závan vzduchu při mávání křídel, obdivovat triky, které vyvolávaly smích, jásot i jekot zároveň. To vše společně s vtipným komentářem sokolníka bylo na konci odměněno bouřlivým potleskem. Děkujeme.

Mgr. Ivana Vaňková