Družinové vystoupení skupiny Borci

O tom, že děti mívají úžasné a originální nápady se jako rodiče i pedagogové přesvědčujeme téměř denně. A jeden takový nápad se zrodil i v hlavách několika páťáků. Připravili si v rámci školní družiny malé taneční vystoupení. Pochvaly hodné bylo i proto, že probíhalo zcela v jejich režii. Cenzurou paní vychovatelky Ivety Johnové prošel pouze výběr skladeb. I přes různá úskalí (např. časové i prostorové omezení) se aktérům v podání Ondry Seipla, Honzy Hrocha, Viktora Matýska a Martina Čecha podařilo nacvičit tři vystoupení. Obrovský dík a obdiv patří i hlavnímu pořadateli akce Jirkovi Seiplovi, který se své role ujal s neuvěřitelným nadšením a smyslem pro detaily. Odměnou jemu, učinkujícím i ostatním pořadatelům byl potlesk a slova díků nejen spolužáků a kamarádů celé školní družiny, ale i paní ředitelky Ivany Pavlíkové, paní učitelky třídní Hany Grigorové, paní učitelky Michaely Špičákové, paní vychovatelky Ivety Johnové a Jany Lhotské a pana školníka Luďka Patery. Malým bonusem byla i odměna sladká a překvapení Vojty Fojta, který svým učinkujícím spolužákům přinesl pizzu.

A malé překvapení na závěr – už teď se prý můžeme těšit na další červnové vystoupení spojené s ukončením školního roku.

P. S. Nerozepisovala jsem všechno to, co Jirkovo pořadatelství zahrnovalo ;-). Velmi těžce se popisuje jejich nadšení, těšení se, příprava všeho kolem a konec konců ve finále i má hrdost na ně…

Iveta Johnová