Erasmus panenka na návštěvě

Také na naši školu se přijela podívat panenka Filip, která v rámci oslav 30 let projektu Erasmu objíždí školy, aby se seznámila s jejich mezinárodními projekty. Ukázali jsme ji naši informativní nástěnku a provedli ji eTwinningovými projekty, na kterých v letošním roce pracujeme. Druháčci se pochlubili svým projektem Příroda čaruje, který se věnuje ročním obdobím. Páťákům pak panenka pomohla s úkoly v projektu Kniha není nepřítel. Žáci z kroužku „Projektová angličtina“ představili Filipovi naši jazykovou učebnu, ve které usilovně pracujeme na naší angličtině a projektu Music as a language. Nakonec jsme panenku předali paní zástupkyni z ostravské školy, která je naším partnerem v Amazing year. Věřím, že se jí u nás líbilo a již teď můžu slíbit, že to nebyla poslední aktivita, která je propojená s Erasmem a s panenkou. Moji milí eTwinneři, máte se na co těšit :)

Mgr. Klára Střížová