eTwinning nás baví aneb potkejme se ve škole i v sobotu

eTwinning nás baví aneb potkejme se ve škole i v sobotu… Takto by se dalo nazvat setkání žáků, kteří navštěvují kroužek věnovaný mezinárodním projektům eTwinning. Během sobotního dopoledne 7. května jsme pracovali na aktivitách z našeho celoročního projektu The animals through our eyes. Jak už samotný název naznačuje, je tento projekt zaměřený na zvířata v anglickém jazyce. Jeho realizátoři jsou nadšenci z 5. třídy, kteří se do eTwinningu zapojili teprve v letošním školním roce. Ovšem jejich nápady a zpracování jednotlivých témat jsou promyšlené, precizní a nápadité. Jejich entuziasmus je nejen nakažlivý, ale i motivující k další práci. I když se nám projekt blíží ke konci, věřím, že se budeme potkávat i v příštím školním roce a kdo ví, třeba se nám tento kroužek podaří obohatit něčím novým.

Mgr. Klára Střížová