eTwinningová přespávačka ve škole

Čas neúprosně letí, blíží se konec školního roku, a tím i ukončení našich mezinárodních projektů v rámci kroužku eTwinning. Naposledy jsme se sešli ve škole v pátek 2. června, abychom mohli dokončit aktivity pro naše partnery a netrpělivě očekávali jejich poslední úkoly pro nás.
Plán byl tedy jasný – uzavřít naše tři úspěšné projekty – Vesmír na dlani, Příroda nás spojuje a Československo Minecraftom. Večer jsme si již tradičně zpříjemnili společnou pizzou a završili sledováním filmu před spaním. Bylo radost pohledět, s jakým elánem a nasazením se žáci pustili do jednotlivých činností a dokázali práci ve skupinách využít na maximum. V sobotu jsme domů všichni odcházeli s příjemným pocitem, který byl umocněn skvěle splněnými výstupy a s úsměvem na tváři, protože to byly moc fajn strávené chvíle.

Mgr. Klára Střížová