Fáborkovaná s Žárovičkou

Fáborkovaná byla poslední akce Žárovičky v letošním školním roce. Bohužel nám počasí již od samotného rána nepřálo, a proto jsme se rozhodli aktivitu uskutečnit v prostorách školy. Na chodbě v přízemí jsme schovali obálky s úkoly. Na poslední chvíli jsme museli některé úkoly vyměnit, přece jen stavět pyramidu z kamínku je lepší venku. Ale i přesto se v obálkách skrývaly vědomostní, pátrací a sportovní úkoly. Nad některými hádankami se museli naši účastníci více zamyslet, ale nakonec vše zvládli vyřešit s úsměvem na tváři. Ve třídě pak na všechny děti čekala aktivita „Žárovička v kostce“, jejíž cílem bylo zjistit, jak jsme si v letošním roce vedli a o jaké činnosti mají žáci na 1. stupni zájem. Děkujeme za inspirativní nápady, které si pečlivě uschováme na září.

Vaše Žárovička